Святий Миколай завітав до дітей в інтернатах

Мальтійська служба допомоги у співпраці з 18-ма молодіжними організаціями Львова здійснила 17-ту благодійну акцію «Святий Миколай — дітям з інтернатів». Іменні подарунки у відповідь на свої листи до Миколая отримали понад 4 000 дітей. Це вихованці 32-ох інтернатів та сиротинців Львова та області, 113 дітей-сиріт, що проживають у прийомних родинах, 170 дітей-сиріт з дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), 70 дітей з родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, також мешканці Львівського та Дрогобицького кризових центрів матері і дитини, товариство «Надія». Підготовка до акції тривала близько двох місяців.

Мета акції за останні десять років не змінюється. Маючи на початку короткострокові плани лише щодо 19 грудня, з часом акція «Св. Миколай – дітям з інтернатів» дала поштовх для вагомої праці в інтернатних закладах Львівщини. МСД почала здійснювати проекти по облаштуванню побуту дітей що тут мешкають. Процес було запущено і згодом до цієї справи почали долучатися різні благодійники. Завдяки коштам, які збираємо до свята Миколая діти в багатьох інтернатах тепер мають можливість митися у теплому душі, не знайомі з туалетом на вулиці, сплять на якісних ліжках і матрацах…

Дякуємо кожному, хто став помічником св.Миколая для дітей в потребі.

НОВИНИ

анонс:
XIX Всеукраїнський Мальтійський табір
12 Липень 2018 року
зображення:
анонс:
7-8 червня 2018 року у Києві пройшла міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”. Організатори події — Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з Києво-Могилянською академією.
20 Червень 2018 року
зображення:
анонс:
Фра Джакомо Далла Торре дель Темпіо ді Сангвінетто обраний 80-м Великим Магістром Суверенного Мальтійського Ордену.
02 Травень 2018 року
зображення: