Миколай принесе дітям незвичайний подарунок

Завтра, 19 грудня, до вихованців Львівської школи-інтернату №2 завітає Святий Миколай із незвичайним подарунком - відтепер діти матимуть змогу грати футбол на новому спортивному майданчику та організовувати свята у відремонтованому актовому залі. 

Більше місяця діти жили в очікуванні свята, із цікавістю спостерігали за облаштуванням майданчика, допомагали всім, чим могли, раділи, коли їм привезли нові ворота, стільці... 

До відкриття актового залу вихованці інтернату також ретельно підготувалися - в перший день після ремонту діти проведуть святковий концерт. А цілковитою несподіванкою для усіх в інтернаті стало нове цифрове фортепіано, з допомогою якого тепер відбуватимуться усі святкові виступи.  

Дякуємо кожному, хто долучився до акції Мальтійської служби «Святий Миколай – дітям з інтернатів». Загальна вартість ремонтних та ландшафтних робіт, купівля воріт, фортепіано та стільців в актовий зал становить більше 225 тисяч гривень. Саме завдяки підтримці небайдужих людей стали можливими і створення спортивного майданчика, і капітальний ремонт актового залу для вихованців школи-інтернату. 

Дирекція школи запрошує усіх на відкриття майданчика та актового залу, яке розпочнеться о 14:00 в інтернаті за адресою: м.Львів, вул. Просвіти, 4/2. 

НОВИНИ

анонс:
XIX Всеукраїнський Мальтійський табір
12 Липень 2018 року
зображення:
анонс:
7-8 червня 2018 року у Києві пройшла міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”. Організатори події — Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з Києво-Могилянською академією.
20 Червень 2018 року
зображення:
анонс:
Фра Джакомо Далла Торре дель Темпіо ді Сангвінетто обраний 80-м Великим Магістром Суверенного Мальтійського Ордену.
02 Травень 2018 року
зображення: