Міжнародна проща до Люрду Суверенного Мальтійського Ордену

 

З 2 по 7 травня 2013 р. відбулася 55 міжнародна проща Суверенного Мальтійського Ордену до Люрду (Франція). Завдяки допомозі та підтримці Великого Пріорату Австрії вперше в історії Ордену у прощі, яку очолював Великий Магістир Фра Меттью Фестінг, разом з 6 500 учасниками з більше як 35 країн світу і близько 1 300 хворими та неповносправними, взяли участь представники з України.

Насичена програма прощі передбачала участь у різних молитовних заходах, таких як спільні Літургії, вечірня молитва Вервиці з процесією, благословення Святими Тайнами, відвідини місця об’явлення Пресвятої Богородиці та купелі.

Важливою і цікавою була суботня зустріч членів і волонтерів Ордену з Великим Магістром Фра Меттью Фестінгом та іншими керівниками Мальтійського Ордену. Під час своїє промови Фра Меттью щиро подякував усім присутнім за зусилля, старання і наснагу проявлену до неповносправних і потребуючих в часі прощі. Його Еміненція Паоло Сарді, Кардинал-Патрон Мальтійського Ордену, поблагословив і освятив медалі, роздані учасникам прощі, які вперше беруть у ній участь. Опісля члени української делегації мали змогу поспілкуватися з Жаном Пьєром Мазері, Великим Канцлером Суверенного Мальтійського Ордену. П. Мазері був приємно здивований нашою присутністю в Люрді, побажав продовжувати та удосконалювати започатковану ініціативу, висловив надію на скору зустріч в Україні.

У Світлий празник Воскресіння Христового українські прочани взяли участь у святковій Літургії у храмі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, яку відслужив о. Герман Ничак, ЧСВВ, а опісля за спільною трапезою розділити пасхальне яйце.

 

 Андрій Ханас

Суверенний Мальтійський Орден

НОВИНИ

анонс:
4000 дітей чекають на подарунки від небайдужих людей
07 Грудень 2017 року
зображення:
анонс:
Мальтійці організували благодійний обід для 200 нужденних
20 Листопад 2017 року
зображення:
анонс:
1-3 вересня у Кам’янці-Подільському пройшли ІІІ щорічні мальтійські маневри волонтерів-рятувальників.
05 Вересень 2017 року
зображення: