Миколай принесе дітям незвичайний подарунок

Завтра, 19 грудня, до вихованців Львівської школи-інтернату №2 завітає Святий Миколай із незвичайним подарунком - відтепер діти матимуть змогу грати футбол на новому спортивному майданчику та організовувати свята у відремонтованому актовому залі. 

Більше місяця діти жили в очікуванні свята, із цікавістю спостерігали за облаштуванням майданчика, допомагали всім, чим могли, раділи, коли їм привезли нові ворота, стільці... 

До відкриття актового залу вихованці інтернату також ретельно підготувалися - в перший день після ремонту діти проведуть святковий концерт. А цілковитою несподіванкою для усіх в інтернаті стало нове цифрове фортепіано, з допомогою якого тепер відбуватимуться усі святкові виступи.  

Дякуємо кожному, хто долучився до акції Мальтійської служби «Святий Миколай – дітям з інтернатів». Загальна вартість ремонтних та ландшафтних робіт, купівля воріт, фортепіано та стільців в актовий зал становить більше 225 тисяч гривень. Саме завдяки підтримці небайдужих людей стали можливими і створення спортивного майданчика, і капітальний ремонт актового залу для вихованців школи-інтернату. 

Дирекція школи запрошує усіх на відкриття майданчика та актового залу, яке розпочнеться о 14:00 в інтернаті за адресою: м.Львів, вул. Просвіти, 4/2. 

НОВИНИ

анонс:
Презентація книги "Суверенний Мальтійський і Україна: 10 років дипломатичних відносин, 27 років служіння потребуючим"
27 Листопад 2018 року
зображення:
анонс:
Мальтійська служба організувала благодійних обід для 200 найбільш потребуючих людей
18 Листопад 2018 року
зображення:
анонс:
На сьогодні 22 дитини вже отримали ортези
25 Жовтень 2018 року
зображення: