Благодійність на Facebook

Спільна акція клубу «Метро» та Мальтійської служби допомоги діє на постійній основі. Акція надає можливість кожній людині долучитися до благодійності, натиснувши на Like/Подобається в мережі Facebook. За кожен голос клуб «Метро» перераховує 1 грн. Мальтійській службі для закупівлі ліжок та матраців для дітей, що проживають в інтернатах та сиротинцях Львівської області. Завдяки активності небайдужих людей ми вже можемо підбивати проміжні підсумки. Дякуємо за Ваш голос.

XIX Всеукраїнський Мальтійський табір
12 Липень 2018 року
7-8 червня 2018 року у Києві пройшла міжнародна конференція “Розвиток системи цивільного добровільного рятувальництва в Україні”. Організатори події — Мальтійська Служба Допомоги України і Мальтійська Медична Служба з Польщі у співпраці з Києво-Могилянською академією.
20 Червень 2018 року
Фра Джакомо Далла Торре дель Темпіо ді Сангвінетто обраний 80-м Великим Магістром Суверенного Мальтійського Ордену.
02 Травень 2018 року